Firma GEOTREND działa na polskim rynku już od ponad 10 lat. Długoletnie doświadczenie naszych pracowników i profesjonalizm wykonywanej pracy pozwoliły Nam osiągnąć stabilną pozycję w tej branży.
 
Nasza oferta obejmuje solarne instalacje grzewcze, pompy ciepła, instalacje wentylacyjne, wysoko wydajne urządzenia grzewcze oraz inteligentne układy sterowania, a wszystko to uzupełniają kompleksowe usługi.
 
Swoją działalność prowadzimy na terenie miast Województwa Śląskiego i Małopolskiego, bazując na technologiach firmy Vaillant, wiodącego producenta systemów w zakresie ogrzewania, energii odnawialnej, chłodzenia, fotowoltaiki i rekuperacji.

 

 
Geotrend jest autoryzowanym przedstawicielem firmy Vaillant w Polsce a przy realizacji powierzonych Nam zleceń współpracujemy z firmą Ecotrend
 
Wraz z firmą Ecotrend korzystając z wsparcia, zaplecza technicznego oraz oferty produktów producenta świadczymy usługi w zakresie profesjonalnego projektu, doradztwa, doboru, sprzedaży oraz montażu Nowoczesnych Pomp Ciepła.
 
Kompleksowo spełniamy potrzeby naszych klientów.
Nasi pracownicy na bieżąco biorą udział w szkoleniach firmy Vaillant, otrzymując dokumentujące to Certyfikaty tego producenta.
 

 

 
Geotrend Twoim partnerem w walce ze smogiem!
Najwyższy czas aby działać i wymieniać stare piece na nowe! Zyskujesz przy tym zdrowie dla siebie, swoich najbliższych, oszczędności i czyste powietrze.
 
Zapewniamy fachowe doradztwo
W profesjonalny sposób doradzimy, zaprojektujemy, dostarczymy oraz zainstalujemy pompę ciepła do Twojego domu.
 
Najnowsze dostępne na rynku technologie
Korzystamy z najnowszych, dostępnych u producenta rozwiązań grzewczych, od nowoczesnych pomp ciepła po systemy i kolektory solarne.

 

 

http://www.zoofirma.ru/